Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Home page
ru: Главная страница

en: None
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: Help
ru: Справка

en: Menu
ru: Меню

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Red
ru: Красный

en: or
ru: или

en: Purple
ru: Фиолетовый

en: You are here
ru: Вы здесь

en: Violet
ru: Фиолетовый

en: Pink
ru: Розовый

en: Green
ru: Зелёный

en: Orange
ru: Оранжевый

en: First sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Second sidebar
ru: Вторая боковая панель

en: Go to
ru: Перейти

en: Light blue
ru: Светло-синий

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Site logo
ru: Логотип сайта

en: Branding
ru: Наименование

en: Footer menu
ru: Меню в подвале
