Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Home page
sk: Domovská stránka

en: None
sk: Žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Red
sk: Červená

en: or
sk: alebo

en: Green
sk: Zelená

en: Yellow
sk: Žltá

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Site logo
sk: Logo webu

en: Footer menu
sk: Menu v päte
