Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Home page
sv: Hemsida

en: None
sv: Ingen

en: Name
sv: Namn

en: Help
sv: Hjälp

en: Menu
sv: Meny

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Red
sv: Röd

en: or
sv: eller

en: Purple
sv: Lila

en: Violet
sv: Violett

en: Pink
sv: Rosa

en: Green
sv: Grön

en: Yellow
sv: Gul

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Second sidebar
sv: Andra sidospalten

en: Go to
sv: Gå till

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Site logo
sv: Webbplatsens logotyp

en: Header menu
sv: Sidhuvdmeny

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny
