Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Home page
th: เว็บไซต์

en: None
th: ไม่มี

en: Menu
th: เมนู

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Red
th: แดง

en: or
th: หรือ

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Pink
th: สีชมพู

en: Green
th: เขียว

en: Yellow
th: เหลือง

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
