Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Home page
tr: Anasayfa

en: None
tr: Hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: Help
tr: Yardım

en: Menu
tr: Menü

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Red
tr: Kırmızı

en: or
tr: ya da

en: Purple
tr: Mor

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Pink
tr: Pembe

en: Green
tr: Yeşil

en: Orange
tr: Turuncu

en: Yellow
tr: Sarı

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Second sidebar
tr: İkinci kenar çubuğu

en: Brown
tr: Kahverengi

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Site logo
tr: Site logosu

en: Header menu
tr: Başlık menüsü

en: Footer menu
tr: Alt bilgi menüsü
