Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Caption
az: Başlıq

en: Subtitle
az: Altyazı
