Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Creation date
da: Oprettelsesdato

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Caption
da: Undertekst

en: Subtitle
da: Underrubrik

en: Image linked to content
da: Billede som linker til indhold

en: Width: @width px, Height: @height px
da: Bredde: @width px, Højde: @height px
