Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: Image linked to content
el: Εικόνα που παραπέμπει στην ύλη
