Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Creation date
es: Fecha de creación

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Thumbnail
es: Miniatura

en: Caption
es: Etiqueta

en: Video
es: Vídeo

en: Subtitle
es: Subtítulo

en: Image linked to content
es: Imagen enlazada al contenido
