Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Creation date
et: Loomise kuupäev

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Caption
et: Pealkiri

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Image linked to content
et: Sisuga lingitud pilt
