Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Creation date
eu: Sortze data

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua
