Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Creation date
hu: Létrehozás dátuma

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Video
hu: Videó

en: Subtitle
hu: Alcím

en: Image linked to content
hu: Tartalomhoz rendelt kép

en: Preload
hu: Előtöltés
