Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Thumbnail
is: Smámynd
