Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Creation date
it: Data di creazione

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Thumbnail
it: Miniatura

en: Caption
it: Didascalia

en: Subtitle
it: Sottotitolo

en: Image linked to content
it: Immagine collegata al contenuto
