Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Creation date
ja: 作成日時

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Caption
ja: キャプション

en: Video
ja: ビデオ

en: Subtitle
ja: 見出し2

en: Image linked to content
ja: コンテンツにリンクされた画像
