Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Subtitle
jv: Sub judul
