Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​

en: Image linked to content
km: រូបភាព​ត្រូវ​បាន​ភ្ជាប់​ទៅ​មាតិកា
