Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Subtitle
ku: ژێرنیشان
