Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Caption
lt: Antraštė

en: Subtitle
lt: Paantraštė
