Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Caption
fa: عنوان

en: Video
fa: ویدیو

en: Subtitle
fa: زیر عنوان
