Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Creation date
ru: Дата создания

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Caption
ru: Подпись

en: Video
ru: Видео

en: Subtitle
ru: Подзаголовок

en: Image linked to content
ru: Изображение со ссылкой на содержимое

en: Preload
ru: Предварительная нагрузка
