Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Caption
sk: Popis

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Image linked to content
sk: Obrázok previazaný s obsahom
