Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Creation date
sv: Datum skapad

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Caption
sv: Bildtext

en: Subtitle
sv: Underrubrik

en: Image linked to content
sv: Bild länkad till innehåll
