Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Creation date
uk: Дата створення

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Caption
uk: Підпис

en: Video
uk: Відео

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Image linked to content
uk: Зображення, що пов'язане з матеріалом

en: Preload
uk: Попереднє завантаження

en: MPEG-4 video
uk: Відео MPEG-4

en: WebM video
uk: відео WebM

en: Audio track
uk: Звукова доріжка

en: Video files
uk: Відеофайли

en: Example: 2011-11-17T15:53:40
uk: Приклад: 2011-11-17T15:53:40
