Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Subtitle
vi: Phụ đề

en: Preload
vi: Nạp trước
