Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Caption
ar: شرح

en: Video
ar: فيديو

en: Subtitle
ar: عنوان ثان
