Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Subtitle
bo: ཁ་བྱང་ཕལ་བ
