Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Creation date
ca: Data de creació

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Caption
ca: Subtítol

en: Video
ca: Vídeo

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Image linked to content
ca: Imatge enllaçada al contingut
