Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Creation date
cs: Datum vytvoření

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Caption
cs: Popisek

en: Subtitle
cs: Podnadpis
