Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Creation date
fr: Date de création

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Thumbnail
fr: Vignette

en: Caption
fr: Légende

en: Video
fr: Vidéo

en: Subtitle
fr: Sous-titre

en: Image linked to content
fr: Image liée au contenu

en: Preload
fr: Préchargement

en: Width: @width px, Height: @height px
fr: Largeur : @width px, Hauteur : @height px
