Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Creation date
gl: Data de creación

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Caption
gl: Lenda

en: Subtitle
gl: Subtítulo
