Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Video
he: וידאו

en: Subtitle
he: כותרת משנה
