Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Creation date
hi: निर्माण तारीख

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Video
hi: वीडियो

en: Subtitle
hi: उपशीर्षक
