Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Creation date
id: Tanggal dibuat

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Thumbnail
id: Miniatur

en: Caption
id: Keterangan

en: Subtitle
id: Subjudul
