Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Creation date
lv: Izveides datums

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Caption
lv: Paraksts

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts
