Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (42 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Creation date
nl: Aanmaakdatum

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: Image linked to content
nl: Afbeelding gelinkt aan inhoud

en: Preload
nl: Vooraf laden

en: Width: @width px, Height: @height px
nl: Breedte: @width px, Hoogte: @height px

en: A video file with extra information for people with disabilities.
nl: Een videobestand met extra informatie voor mensen met een beperking.

en: The URL %url is invalid. Enter a fully-qualified URL, such as http://server.rijksoverheidsvideo.nl/xml/ABC-123456-7890.xml
nl: De URL %url is ongeldig. Voer een volledig gekwalificeerde URL in, bijvoorbeeld http://server.rijksoverheidsvideo.nl/xml/ABC-123456-7890.xml

en: You need to add an MP4 file.
nl: Voeg een MP4-bestand toe.

en: The given date is invalid.
nl: De opgegeven datum is ongeldig.

en: Rijksvideo player
nl: Rijksvideospeler

en: MPEG-4 video
nl: MPEG-4-video

en: MPEG-4 video HQ
nl: MPEG-4-video HQ

en: WebM video
nl: WebM-video

en: Audio track
nl: Geluidsspoor

en: Audio description
nl: Audio-descriptie

en: Poster image of video "@video"
nl: Afbeelding van de inzender van de video "@video"

en: Display control bar
nl: Bedieningsbalk weergeven

en: No preloading
nl: Niet vooraf laden

en: Preload (autoplay)
nl: Vooraf laden (automatisch afspelen)

en: Width: @width px, Height: @height px, Preload: @preload, Controls: @controls
nl: Breedte: @width px, hoogte: @height px, vooraf laden: @preload, besturingselementen: @controls

en: Externally hosted Rijksvideo
nl: Extern gehoste Rijksvideo

en: Rijksvideo XML file
nl: Rijksvideo XML-bestand

en: Example: http://server.rijksoverheidsvideo.nl/xml/ABC-123456-7890.xml
nl: Voorbeeld: http://server.rijksoverheidsvideo.nl/xml/ABC-123456-7890.xml

en: Enter the paths of the video files manually
nl: De paden van de videobestanden handmatig invoeren

en: Video files
nl: Videobestanden

en: To offer video in an accessible way, it is strongly advised to upload at least a WebM, and a MP4 file.
nl: Om de video op een toegankelijke manier aan te bieden, is het sterk aan te raden om tenminste een WebM en een MP4-bestand te uploaden.

en: Strongly advised. Supported by Opera, Chrome and Firefox.
nl: Sterk aanbevolen. Ondersteund door Opera, Chrome en Firefox.

en: Strongly advised. Supported by most browsers (except Firefox/Opera), and mobile devices.
nl: Sterk aanbevolen. Ondersteund door de meeste browsers (behalve Firefox/Opera), en mobiele apparaten.

en: Transcription
nl: Uitgeschreven tekst

en: If left empty, the transcription of the XML will be fetched (if available).
nl: Indien leeggelaten, zal de transcriptie van de XML worden opgehaald (indien beschikbaar).

en: Caption (srt)
nl: Ondertiteling (srt)

en: Audio description (mp3)
nl: Audio-descriptie (mp3)

en: Example: 2011-11-17T15:53:40
nl: Voorbeeld: 2011-11-17T15:53:40

en: Video duration (hh:mm:ss)
nl: Tijdsduur van de video (hh:mm:ss)

en: Download this video
nl: Deze video downloaden

en: Module to add videos to Dutch Government (Rijkshuisstijl) websites in an accessible way
nl: Module om op een toegankelijke manier video's toe te voegen aan websites van de rijksoverheid in Rijkshuisstijl.
