Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Creation date
pt: Data de criação

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Thumbnail
pt: Miniatura

en: Caption
pt: Legenda

en: Video
pt: Vídeo

en: Subtitle
pt: Subtítulo

en: Image linked to content
pt: Imagem ligada ao conteúdo

en: Width: @width px, Height: @height px
pt: Largura: @width px, Altura: @height px
