Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Creation date
ro: Dată creare

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Caption
ro: Legendă

en: Subtitle
ro: Subtitlu
