Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Video
th: วีดีโอ

en: Subtitle
th: คำบรรยาย
