Rijksvideo (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Creation date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Caption
tr: Başlık

en: Subtitle
tr: Alt başlık

en: Image linked to content
tr: Resim içeriğe bağlandı
