Ritzau (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Published
am: የታተመ

en: Log message
am: መልእክቱን መዝግብ

en: Source
am: ምንጭ
