Ritzau (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Author
be: Аўтар

en: Log
be: Журнал

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Category
be: Катэгорыя

en: Genre
be: Пол

en: Content type
be: Тып змесціва

en: All
be: Усе

en: Published
be: Апублікавана

en: Log message
be: Запіс у логу

en: Source
be: Крыніца

en: Caption
be: Загаловак
