Ritzau (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Author
cs: Autor

en: None
cs: Žádné

en: Category
cs: Kategorie

en: Genre
cs: Žánr

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: All
cs: Vše

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Log message
cs: Zpráva do logu

en: City
cs: Město

en: Source
cs: Zdroj

en: Caption
cs: Popisek
