Ritzau (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Author
he: מחבר/ת

en: Log
he: יומן פעילות

en: None
he: ללא

en: Category
he: קטגוריה

en: Content type
he: סוג תוכן

en: All
he: הכל

en: Published
he: מפורסם

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: City
he: עיר

en: Source
he: מקור

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Reference
he: רפרנס
