Ritzau (7.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: Content type
ht: Tip kontni

en: All
ht: Tout
