Ritzau (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Genre
kn: ಶೈಲಿ

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Source
kn: ಆಕರ
