Ritzau (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Author
mr: लेखक

en: None
mr: काहीच नाही

en: Category
mr: वर्ग

en: All
mr: सर्व

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Log message
mr: आवागमन सुचना
