Ritzau (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Author
oc: Autor

en: Log
oc: Jornal

en: None
oc: Pas cap

en: Category
oc: Categoria

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: All
oc: Tot

en: Published
oc: Publicat

en: Log message
oc: Messatge de jornal

en: City
oc: Vila

en: Source
oc: Font
