Ritzau (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Author
ps: ليكوال

en: None
ps: هېڅ يو

en: Category
ps: ټولی

en: All
ps: ټول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Source
ps: سرچينه

en: Caption
ps: نوم
