Ritzau (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Author
ro: Autor

en: Log
ro: Jurnal

en: None
ro: Nimic

en: Category
ro: Categorie

en: Genre
ro: Gen

en: Content type
ro: Tip conținut

en: All
ro: Toate

en: Published
ro: Publicat

en: Log message
ro: Mesaj jurnal

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Source
ro: Sursă

en: Caption
ro: Legendă

en: Reference
ro: Referință
